Odkyslenie organizmu

Ak je Vaše telo zanesené nečistotami, toxínmi a kyselinami, potrebujete ich dostať z tela preč a vyrovnať pomer kyselín a zásad v organizme. Ponúkame Vám jednoduchý, prírodný a hlavne zdravý program ako odkysliť organizmus.

Ak dovolíte vytvoreniu ďalších kyselín a teda opätovnému prekysleniu organizmu, tak je to nikdy nekončiaci proces, ktorý demotivuje a výsledok nikdy neprinesie. Čítajte pozorne všetky body a riaďte sa našimi radami. Ak máte akékoľvek otázky, neváhajte nás kontaktovať, radi prispejeme k Vášmu zdraviu.

Odkyslenie organizmu
 • 1.

  V prvom rade sa pozrite kritickým okom na svoju stravu – ak obsahuje veľa cukru, bielej múky a príliš veľa soli, tuku a mäsa, treba rázne konať a odstrániť z jedálnička prebytočné zaťažujúce jedlá (potraviny s príliš vysokým množstvom cukru, soli a bielkovín, kávu, alkohol a nikotín).

 • 2.

  Ráno začínajte nápojom na odkyslenie organizmu KOMPAVA AcidoFit, ktorý pripraví Váš žalúdok na „prácu“ a urýchli stabilizovanie hodnoty pH. Naviac výťažkami z Aloe Vera, Alfalfa a zeleného čaju, minerálmi a vitamínami, dodá telu stratené látky, ktoré sú v čase očisty veľmi dôležité a plnia veľmi zodpovedné funkcie. Dôkladná neutralizácia aktivovaných kyselín sa veľmi ťažko dosiahne len pomocou stravy. Minerálny nápoj AcidoFit je špeciálne vyvinutý na účel uvoľnenia väzieb kyselín, ktoré tak neutralizuje a vyplavuje z tela von. Vypitím tohto nápoja telo efektívne podporíte vo vyplavovaní toxínov, ktoré zhoršujú a sťažujú všetky životu dôležité biologické funkcie tela. Nápoj pite podľa potreby – na základe zdravotného stavu, ktorý ukazujú indikačné papieriky.

 • 3.

  Po pol hodine po vypití nápoja na odkyslenie organizmu, zjedzte jeden kus ovocia a počas dňa jedzte najmä biopotraviny a zeleninu – zoznam vhodných potravín nájdete v sekcii „Zoznam zásadotvorných a neutrálnych potravín“.Vaša strava počas očistného programu musí obsahovať predovšetkým zeleninu a ovocie na všetky spôsoby, samozrejme – najlepšie čerstvé. Kvôli urýchleniu trávenia, zeleninu a ovocie by ste nemali jesť v spoločnej kombinácii. K vhodným jedlám patria napr. klíčky, morské riasy, tofu, zeleninové a ovocné šťavy, bylinkové čaje…

 • 4.

  Jedzte v pokoji, kľude a dôkladne požujte každé sústo. Neskoro večer už nejedzte vôbec.

 • 5.

  Vyhýbajte sa hnevu, stresu a snažte sa nevstrebávať negatívnu energiu okolia, ktorá sa tak isto veľmi aktívne podieľa na vzniku kyselín.

 • 6.

  Pravidelne si kontrolujte hodnoty pH pomocou indikačných papierikov, vďaka ktorým sa viditeľne presvedčíte, že stav Vášho organizmu sa pozitívne mení.

 • 7.

  Počas dňa pite dostatočné množstvo tekutín, čím podporíte vylučovanie škodlivín z tela von. Ak by ste zanedbali pitný režim počas dňa, telo by nemalo šancu zdravým spôsobom vylúčiť toxíny.

 • 8.

  K ďalšiemu dôležitému bodu patrí hlboké dýchanie čerstvého vzduchu, ktoré okysličuje /alkalyzuje krv a prospieva prečisteniu. Pohybom na čerstvom vzduchu tak prispejete nie len psychickej úľave, ale aj fyzickej kondičke.

Nezanedbávajte ani jeden z uvedených bodov. Aby ste dosiahli rovnováhu, treba zapojiť do „čistiacej aktivity“ celý organizmus, teda aj telo aj myseľ.

Vnímajte svoje telo ako celok, ktorý dosiahne harmóniu len vtedy, ak bude v rovnováhe.

PRÍKLADNÝ NÁVOD AKO NA TO, SME VÁM PRÁVE PONÚKLI. DRŽÍME VÁM PALCE!

Ďalšie články

Mojito s Acidofitom
Pitný režim v športe
Prekyslenie organizmu
Svalové kŕče
Odkyslenie organizmu